Advertisement
Strona głównaGryAktualnościNvidia i Rockstar po raz kolejny naprawiają Red Dead Redemption 2 na...

Nvidia i Rockstar po raz kolejny naprawiają Red Dead Redemption 2 na PC

Czy to już czas na powrót do westernowych klimatów w Red Dead Redemption na PC? Całkiem możliwe, bo Rockstar Games i Nvidia wprowadziły kolejną aktualizację, która ma naprawić działanie gry.

Naprawa przychodzi za sprawą nowych sterowników Nvidia GeForce Game Ready Driver 441.34. Ta wersja bazuje na wcześniejszym wydaniu, czyli 441.20 i tutaj należy się pewne sprostowanie – jeśli nie macie żadnych problemów z RDR2 na PC, to nie ma konieczności instalowania nowego wydania. Zakładam jednak, że jest niewiele osób, które bez najmniejszego problemu mogą grać w hitową produkcję Rockstar Games.

Zobacz: Red Dead Redemption 2 – jak wygląda gra na ustawieniach niższych niż najniższe?

Poprawka usuwa przede wszystkim problemy z działaniem gry na API Vulkan przy użyciu cztero- i sześciordzeniowych procesorów. Oprócz tego poprawka usuwa też rzadki błąd w Shadow of the Tomb Raider, przez który gra niespodziewanie wyłączała się w trybie DirectX 12. Oprócz tego aktualizacja usuwa pełno mniejszych usterek w Red Dead Redemption 2 na PC, więc jest spora szansa, że w końcu da się normalnie i w spokoju oddać tej fantastycznej fabule.

Zobacz: Red Dead Redemption 2 na PC jest za szybkie dla głównego bohatera

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię