Strona głównaGryAktualnościRed Dead Redemption 2 na PC dostaje pierwsze "nagie mody"

Red Dead Redemption 2 na PC dostaje pierwsze „nagie mody”

To już chyba tradycja, że w każdej grze, którą da się “zmodować” pojawiają się modyfikacje pozbawiające główne postaci ubrań. Nie inaczej jest w przypadku Red Dead Redemption 2, które zadebiutowało kilka dni temu na PC.

Jeden z pierwszych modów, które na to pozwalają to Lenny’s Simple Trainer. Jego głównym celem i założeniem było pozwolić graczom wcielić się w zwierzęta występujące w grze, na przykład orła. Poza tym ja jego sprawą można teleportować się po mapie czy przechodzić przez zamknięte drzwi. Jednak okazało się, że mod pozwala na o wiele więcej. 

Zobacz: Red Dead Redemption 2 PC – problemy z grą? Znamy sposób na uruchomienie

Modyfikacja odkrywa postać nazwaną na jej potrzeby „U_M_M_ValPoopingMan_01”. Gość jest jedną z postaci, dla których wykonujemy misje w jednym z dalszych etapów gry, ale dzięki modowi nic nie stoi na przeszkodzie byśmy sami się w niego wcielili i… mogli pobiegać po mapie z opuszczonymi spodniami, z wszelkimi widocznymi tego konsekwencjami. Nie będę tutaj spojlerował dlaczego postać ma opuszczone spodnie, dość Wam wiedzieć, że autorzy gry zadbali o każdy detal jego postaci. Dosłownie, każdy.

Red Dead Redemption 2 mody

Zobacz: Red Dead Redemption 2 PC pozwoliło rozwiązać największą tajemnice w grze

Poza nim, mod odsłania przed graczami kilka innych, nagich postaci, także kobiecych. Co ciekawe, gracze korzystający z PS4 krótko po premierze gry odkryli, że główny bohater, Arthur Morgan, wcale nie został wymodelowany tak dokładnie jak wcześniej opisywana postać. Jestem jednak pewien, że i na to twórcy modów coś wkrótce zaradzą.

 

Aha, na koniec ostrzeżenie. Gdybyście sami chcieli sprawdzić wzmiankowaną modyfikację, pamiętajcie by nie używać jej w Red Dead 2 Online. Dobrym pomysłem będzie również wyłączenie opcji auto-save, bo dłubanie w plikach może uszkodzić Wasze zapisy. 

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię