Advertisement
Strona głównaGryAktualnościValve Index VR bestsellerem Steam po ogłoszeniu Half-Life: Alyx

Valve Index VR bestsellerem Steam po ogłoszeniu Half-Life: Alyx

Wczoraj Valve oficjalnie zapowiedziało i zaprezentowało kolejną odsłonę Half-Life. Alyx będzie grą dostępną wyłącznie na VR, to spowodowało, że gracze masowo zaczęli wykupować zestaw VR od Valve.

Valve Index VR kosztuje prawie 4700 złotych, to jednak nie przeszkodziło graczom w niemal masowym wykupywaniu urządzenia po oficjalnej prezentacji Half-Life: Alyx. W zaledwie godzinę urządzenie stało się bestsellerem Steam.

Zobacz: Half-Life: Alyx – znamy pierwsze detale, w tym datę premiery i trailer

Half-Life: Alyx zostało zaprezentowane o godzinie 19:00 a już o 20:00 Index był pierwszym najchętniej kupowanym produktem na Steam. Obecnie jest na 7 miejscu, został przebity przez kilka dobrych promocji na gry. Co nie zmienia jednak faktu, że zainteresowanie tak drogim produktem wzrosło niesamowicie. Taki wzrost popularności gogli związany jest z tym, że Half-Life: Alyx ma być najbardziej kompatybilne właśnie z goglami Valve, a jednocześnie przy zakupie, zestawu VR grę otrzymujemy w pakiecie.

Zobacz: Pokemony podbijają japoński rynek. 1,36 miliona sztuk w pierwsze trzy dni

Wygląda, że zainteresowanie kolejną odsłoną Half-Life jest tak duże, że zachęca do kupowania całych zestawów VR, żeby w niego zagrać. Aż strach pomyśleć co by się działo gdyby Valve zapowiedziało w końcu Half-Life 3. Co prawdopodobnie nigdy się nie stanie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię