Strona głównaKonsoleRedfall – na grę jeszcze sobie chwilę poczekamy

Redfall – na grę jeszcze sobie chwilę poczekamy

Według najnowszych doniesień na Redfall poczekamy sobie jeszcze trochę. Przynajmniej tak twierdzą branżowi insiderzy.

Według informacji udostępnionych przez WindowsCentral, premiera Redfall zaplanowana jest na pierwszy tydzień maja 2023. Za grę odpowiada Microsoft. Data premiery zgadzałaby się z tym co w zeszłym tygodniu publikował na swoim Twitterze inny insider Okami13.

Co ciekawe, przed premierą gra zostanie udostępniona w ramach wczesnego dostępu podobnie jak miało to miejsce w przypadku najnowszej odsłony Forza Horizon.

Pierwotnie gra tworzona przez studio Arcane Games miała trafić do graczy już latem tego roku. W maju jednak premiera została przesunięta na pierwszą połowę przyszłego roku. Opóźnienie zaliczył także Starfield, który zaplanowany jest dopiero po premierze Redfall. Bardzo prawdopodobne jest, że terminy poznamy podczas specjalnego wydarzenia zaplanowanego przez Microsoft, które miałby odbyć się w ciągu najbliższych miesięcy.

Redfall to fabularna gra akcji z otwartym światem. Gracz będzie walczył przeciwko legionom wampirów oraz ich wyznawców. Grać będzie można samodzielnie oraz w trybie kooperacji. Tytuł trafi na PC oraz Xbox Series X/S.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię