Strona głównaWiadomościREGENESIS Arcade od studia Hyperbook debiutuje w Early Access

REGENESIS Arcade od studia Hyperbook debiutuje w Early Access

Solidnych gier korzystających z dobrodziejstw Virtual Reality nadal jest jak na lekarstwo, ale stan ten chce zmienić firma Hyperbook Studio. Dzisiaj w Early Access na platformie Steam debiutuje ich najnowsza produkcja – REGENESIS Arcade.

Co ciekawe, REGENESIS Arcade na starcie pojawiła się w dwóch wersjach – Deluxe oraz Lite – i ta druga jest dostępna za darmo. A o co tej nowej produkcji chodzi? Gracz wciela się w ostatniego ocalałego na Ziemi człowieka, który budzi się po wielu latach hibernacji. Jednak zamiast rozkwitu ludzkości i powszechnego dobrobytu, po przebudzeniu zobaczył świat opanowany przez roboty – w przeważającej części traktujące człowieka jako szkodnika, którego należy wytępić. Nie inaczej chcą postąpić z naszym bohaterem, a naszym zadaniem jest oczywiście… przeżyć. Na pocieszenie otrzymujemy też „krzemowego” kompana, który chyba jako jedyny dobrze życzy bohaterowi.

W celu obrony gracz wyposażony zostaje w jeden z kilku rodzajów oręża, wśród których znajduje się m.in gravity gun. Jak można się domyślić, posłuży on nie tylko do eksterminacji wrogów, ale też do przesuwania obiektów w otoczeniu. Natomiast sami wrogowie mają cechować się zróżnicowanym AI i atakami.

Jak już wspomniałem, oprócz – darmowej – wersji Lite, dostępna jest również wersja Deluxe, która z okazji premiery została przeceniona o 10%. A zawiera m.in dodatkowych przeciwników, 8 powerupów, 6 dodatkowych map do trybu Arcade (gdzie odpieramy kolejne fale wrogów), wśród broni znajdziemy 3 modele działek i 26 ulepszeń do naszego oręża. Możemy również mierzyć się z innymi graczami za pośrednictwem rankingów i leaderboardów.

Gra wspiera najpopularniejsze modele gogli VR, HTC Vive i Oculusa Touch, a dostępna (w wersji Lite) jest tutaj.

Źródło: wł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię