Strona głównaGryAktualnościKompletnie naga Ada Wong w kolejnym modzie do Resident Evil 2

Kompletnie naga Ada Wong w kolejnym modzie do Resident Evil 2

Modderzy Resident Evil 2 mają pełne ręce roboty (tak, napisałem to celowo). Najpierw stworzyli modyfikację, dzięki której gracze mogą wcielić się w Claire Redfield bez górnej części ubioru, a teraz dodali kolejną, która pozwala na podziwianie całkowicie nagiej Ady Wong.

Pierwsza modyfikacja dla dorosłych pozwalała wcielić się w Claire Redfield (jedna z głównych bohaterek gry) w wersji bez górnego odzienia, czyli po prostu topless. Najwyraźniej to było dla niektórych za mało, bo teraz kolejna postać pozbyła się ciuchów i to wszystkich, a nie tylko tych powyżej pasa.

Nowa modyfikacja, którą możecie pobrać z Nexus Mods, pozwala na oglądanie Ady Wong w pełnym negliżu. Jednak autor moda zauważa, że póki co działa to tylko na pierwsze sceny, przede wszystkim na parkingu komisariatu policji. W późniejszym etapie gra wykorzystuje inny model postaci, który nie został jeszcze przez moddera zmieniony (to ma się stać w wersji 2.0). Nagą Adą Wong można też grać, wykorzystując FluffyQuack.

Czy chcecie z niego korzystać, czy nie – musicie wiedzieć, że Resident Evil 2 2019 to rewelacyjna gra. Możecie się o tym przekonać, czytając moją recenzję.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcewccftech
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię