Strona głównaGryAktualnościResident Evil 3 Remake z zapowiedzią jeszcze w grudniu?

Resident Evil 3 Remake z zapowiedzią jeszcze w grudniu?

Wygląda na to, że jeszcze w tym roku Capcom ma zaprezentować kilka nowych gier. Przynajmniej jedna z nich ma być grywalna. Głównym kandydatem do prezentacji jest Resident Evil 3 Remake, nad którym prace trwają już od jakiegoś czasu i premiera planowana jest na 2020 rok.

Kilka osób potwierdziło w ostatnich dniach prace nad Resident Evil 3 Remake. Nie jest to żadne zaskoczenie. Dwójka okazała się świetnym pomysłem i nominowana jest między innymi do nagrody gry roku na The Game Awards 2019. Remake trójki był tylko kwestią czasu. Według plotek gra ma trafić na sklepowe półki w 2020 roku, a to oznacza, że wkrótce powinna zostać zaprezentowana.

Niektórzy wskazywali właśnie na The Game Awards 2019 jako prawdopodobną datę prezentacji nowej gry. W końcu to bardzo duża impreza, a dwójka jest wśród nominowanych do głównej nagrody. Jednak Capcom miał zdecydować się na inny plan. Japońska firma planuje pokazy na Jump Festa 2020, które odbędzie się w dniach 21-22 grudnia. Na imprezie mamy zagrać między innymi w Mega Man Zero/ZX Legacy Collection oraz Monster Hunter World: Iceborne.

Oprócz tego Capcom ma pokazać przynajmniej jedną nową, grywalną grę. Najprawdopodobniej chodzi właśnie o Resident Evil 3 Remake, czyli kultową odsłonę z jeszcze bardziej kultowym Nemesisem. Jeśli zostanie ona przygotowana z taką pieczołowitością, jak Resident Evil 2, to ja już szykuję swój portfel. Oczywiście RE3 nie jest pewne, ale podobno mamy zobaczyć coś wielkiego. Nie chcę nic mówić, ale Nemesis jest wielki.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię