Strona głównaGryAktualnościResident Evil 4: gracz pokonał jednego z bossów... wyłącznie za pomocą drzwi

Resident Evil 4: gracz pokonał jednego z bossów… wyłącznie za pomocą drzwi

W Resident Evil 4 gracze mają do dyspozycji całkiem pokaźny arsenał broni. Ale pewien jutuber zdecydował się na oryginalne podejście do walki z jednym z bossów. Zamiast shotguna czy innej broni palnej użył… drzwi. O dziwo, skutecznie.

Dante Ravioli, bo taką ksywę nosi jutuber, nawet nie spodziewał się, że ten sposób na zabicie postaci z Resident Evil 4 zadziała. Pozbycie się bowiem jednego z potężniejszych wrogów za pomocą drzwi brzmi absurdalnie. Ale to nie pierwsze podejście jutubera do tak oryginalnych sposobów przechodzenia gier.

Zobacz: Resident Evil – prawdopodobnie już trwają pracę nad nową grą

Całą akcję rozpoczął do zwabienia przeciwnika w okolice budynku z odpowiednimi drzwiami. Wbiegł do środka i zaczaił się przy drzwiach. Ponieważ jego przeciwnik używał piły łańcuchowej z głośnym silnikiem, Ravioli był w stanie ocenić jak daleko boss jest od drzwi. Gdy się zbliżał, jutuber kopał w drzwi, a przeciwnik obrywał. Wszystko powtórzył kilkanaście razy, aż wróg… padł. Wszystkie podejścia zajęły mu około pół godziny, z czego faktyczna walka, już bez błędów – nieco ponad 14 minut. Całą akcję możecie zobaczyć na poniższym filmie:

Chainsaw Guy z Resident Evil 4 ginie zabity drzwiami:

To dość komiczne, widzieć jak tak potężny i groźny boss zostaje sprowadzony do roli durnego mięsa armatniego, które nabiera się w kółko na tę samą sztuczkę. 

Zobacz: Resident Evil 4 HD – mod gotowy do pobrania

A jaki był najbardziej absurdalny sposób w jaki Wy pozbyliście się z pozoru trudnego przeciwnika?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię