Strona główna Gry Aktualności Resident Evil 8 wiemy ile potrwa prezentacja gry

Resident Evil 8 wiemy ile potrwa prezentacja gry

- Reklama -

Capcom zdradził ile będzie trwała nadchodząca prezentacja Resident Evil 8. Wydarzenie odbędzie się w przyszłym tygodniu podczas, którego zobaczymy fragment gry i dowiemy się kilku nowych szczegółów.

W oficjalnym komunikacie prasowym Capcom zapowiedział, już 21 stycznia o godzinie 23:00 czasu polskiego zaprezentuje Resident Evil 8. Wydarzenie potrwa 20 minut i będzie dostępne na YouTube, Facebooku, Twitterze i Twitchu. W ramach zapowiedzi Capcom przygotował 20-sekundowy zwiastun, który ma zachęcić do oglądania prezentacji.

Spodziewamy się, że Capcom udostępni nie tylko nowy zwiastun, ale także fragment rozgrywki RE8. Deweloper przyjmuje obecnie zgłoszenia graczy chętnych do wzięcia udziału w zamkniętych testach beta, które mają rozpocząć w ramach 25-lecia serii Resident Evil. Więcej szczegółów ma zostać przedstawionych podczas prezentacji, jednak już teraz wiemy, że testy odbędą się pomiędzy 27 a 30 stycznia.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – mod wprowadza model jazdy zbliżony do Forzy

Akcja ósmej części o podtytule Village rozgrywa się kilka lat po wydarzeniach z siódemki. Gracze spotkają nowe potwory w tym jaszczurki i wilkołaki. Niektórzy mogą zarzucać, że styl potworów mocno odbiega od serii, ale to właśnie ta zmiana stylu ma tchnąć nowe życie w tą wiekową serię.

Resident Evil 8 trafi na PC, PS5 i Xbox Series X jeszcze w 2021 roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE