Strona głównaGryAktualnościStar Wars Jedi Fallen Order – przecieki na temat fabuły nowej gry

Star Wars Jedi Fallen Order – przecieki na temat fabuły nowej gry

Na Reddicie pojawiły się ciekawe informacje na temat nadchodzącej gry Star Wars Jedi Fallen Order, za którą odpowiada studio Respawn Entertainment. Jeden z użytkowników miał uczestniczyć w prezentacji marketingowej Disneya, poświęconej marce Gwiezdnych Wojen i stąd ma nigdzie wcześniej niepublikowane informacje.

Według wspomnianego użytkownika Star Wars Jedi Fallen Order ma zadebiutować w listopadzie 2019 roku. Akcja ma się dziać 5 lat po wydarzeniach z filmu Zemsta Sithów, czyli już po wykonaniu rozkazu 66. Głównym bohaterem ma być młody padawan o imieniu Cal, któremu udało się przeżyć czystkę Jedi i późniejsze polowania Darth Vadera. Młody rycerz jasnej strony moc ma mieć też mentorkę w postaci Ceres. Nie jest to imię znane fanom uniwersum, więc prawdopodobnie chodzi o zupełnie nową postać.

Użytkownik Reddita nie pamiętał nazwy głównego oprawcy, ale wspomniał między innymi o tym, że w grze pojawią się chociażby Inkwizytorki – Siódma i Dziewiąta Siostra, czyli postacie znane z serialu animowanego Star Wars: Rebels. Oprócz tego, w trakcie rozgrywki, mamy trafiać na innych bohaterów z uniwersum, w tym tych z kart komiksów.

Zobacz także: Byli pracownicy Visceral Games pracują nad nową grą w świecie Star Wars

I to w sumie na tyle, jeśli chodzi o informacje na temat gier. Ta sama osoba zdradziła też, że [UWAGA! POTENCJALNE SPOILERY] w finale IX epizodu Gwiezdnych Wojen zobaczymy walkę między Rey i Kylo Renem, który ponownie założy swój kask, wzbogacony o czerwone elementy. Jego zdaniem Disney pracuje też nad nowym serialem, który opowiadałby o pewnym Mandalorianinie, który nie wykonał rozkazu i uratował dziecko, które miał zabić.

Powstawanie gry Star Wars Jedi Fallen Order nie jest tajemnicą, ale to pierwszy raz, gdy poznajemy jakieś szczegóły na temat fabuły i prawdopodobną datę premiery. Ale jak zawsze uprzedzamy – to tylko plotki, więc nie bierzcie ich za pewnik.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceReddit
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię