Strona głównaGryAktualnościReżyser Fallout: New Vegas pracuje nad nową grą

Reżyser Fallout: New Vegas pracuje nad nową grą

Josh Sawyer, reżyser Fallout: New Vegas oraz Pillars of Eternity pracuje nad nową niezapowiedzianą jeszcze grą dla studia Obsidian. Czy będzie to Pillars of Eternity 3 czy zupełnie nowe IP?

Obsidian pracuje obecnie nad Grounded, nowo wydaną grą survivalową, która trafiła już do wczesnego dostępu i zdążyła już przyciągnąć ponad milion graczy. Kolejną produkcją jest Avowed, pierwszoosobowy RPG osadzony w świecie Pillars of Eternity. Sawyer pracuje obecnie nad czymś zupełnie innym, do czego przyznał się w niedawnym tweetcie.

Sawyer pracuje jako dyrektor Obsidian od 2010 roku, a od ponad 20 zajmuje się tworzeniem gier RPG. Ostatnio zajmował się Pillars of Etrnity 2: Deadfire. Na tej podstawie można podejrzewać, że obecnie pracuje nad częścią trzecią. Jednak w listopadzie 2019 przyznał, że trzeci Pillars jest mało prawdopodobny ze względu na niską sprzedaż Deadfire. I jeżeli studio miałby kontynuować serię, to musi w pierwszej kolejności przeanalizować cały format gry.

Zobacz: Grounded nowym Best Sellerem Steama

Jestem pewien, że niektórzy ludzie, którzy to czytają, myślą, że dokładnie wiedzą, dlaczego Deadfire sprzedawał się gorzej niż Pillars 1. Nie mam takiej pewności siebie, co jest jednym z kilku powodów, dla których obawiam się reżyserowania sequela.

Jeżeli zatem nie Pillars 3, to co? Najbardziej prawdopodobne wydaje się tworzenie zupełnie nowego IP, a może również zupełnie nowy dla studia gatunek. Na razie nie ma żadnego sposobu, żeby dowiedzieć się co to może być. Gdy tylko się dowiemy damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię