Strona głównaKonsoleRICO - kooperacyjna strzelanka z podzielonym ekranem już wkrótce na Nintendo Switch

RICO – kooperacyjna strzelanka z podzielonym ekranem już wkrótce na Nintendo Switch

Jeżeli macie dość przesłodzonych gier z postaciami Nintendo to RICO zdecydowanie powinno przypaść Wam do gustu. Już wkrótce na Nintendo Switch trafi kooperacyjny FPS, utrzymywany w klimatach dawnych strzelanek.

Inspirację do RICO, twórcy czerpali ze współczesnego kina akcji. Tytuł przeznaczony jest dla dwóch osób. Gracze wcielają się w parę policjantów, którzy najpierw strzelają, a dopiero potem pytają. Na rozwiązanie każdej sprawy dostajemy filmowe 24 godziny. RICO nastawione jest na rozgrywkę taktyczną. W czasie akcji otrzymujemy dodatkowy czas pozwalający na ocenę sytuacji oraz szybką reakcję, która pozwoli zdobyć przewagę nad przeciwnikiem. Na szczęście nie musimy ograniczać się ze strzelaniem, ponieważ amunicji będziemy mieli pod dostatkiem. Szykuje się rozwałka niczym w filmach ze Stalone.

Zobacz: Nintendo Switch – mega wyprzedaż gier eShop ceny niższe nawet o 80%

Co najważniejsze w RICO możemy grać zarówno przez sieć jak i w trybie offline na podzielonym ekranie. Do realizacji dostaniemy codzienne wyzwania z rankingiem najlepszych graczy. Świat oraz sprawy będą generowane losowo, a na rozwiązanie każdej z nich mamy 24 godziny.

Zobacz: Premiery gier Nintendo Switch na 2019 wśród tytułów Pokémon RPG i Yoshi’s Crafted World

Premiera RICO zapowiedziana jest na 14 marca 2019 w eShopie Nintendo. Sugerowana cena gry to ok. 80 złotych.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcenintendo
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię