Strona głównaGryAktualnościRiot Control Simulator – pałowanie, gazowanie i aresztowanie protestujących. Symulator na czasie

Riot Control Simulator – pałowanie, gazowanie i aresztowanie protestujących. Symulator na czasie

Polscy deweloperzy wiedzą co jest na czasie i o czym robić gry. Tym razem w ręce graczy trafi symulator kontroli ulicznych zamieszek. Zupełnie jakby za oknami było tego mało.

W Riot Control Simulator przejmujemy kontrolę nad oddziałami służb porządkowych, a naszym zadaniem będzie tłumienie ulicznych zamieszek i pacyfikowanie agresywnych tłumów. Twórcą gry jest ekipa z Bytomskiego studia Corpix Games.

Zobacz: Respawn szykuje zmiany dla jednej z bohaterek Apex Legends

Wydaniem z kolei zajmie się Games Box S.A. i jak podkreśla nie zabraknie tu licznych scenariuszy zamieszek rozgrywających się w różnych rejonach świata. Bedzie to gra taktyczna wymajająca również refleksu.

Tomasz Supeł prezes Games Box S.A. dodał:

Współczesny świat jest pełen niepokojów, a praktycznie każdy dzień przynosi informacje o protestach wybuchających w różnych częściach świata. Czasem są to ruchy spontaniczne, ale czasem biorą w tym udział także zorganizowane i przeszkolone jednostki. W każdym jednak przypadku jest to duże wyzwanie dla policji i innych służb państwowych, co zamierzamy realistycznie ukazać w tej grze. W pracach nad Riot Control Simulator kładziemy więc duży nacisk na szczegóły i detale, by gracz mógł dokładnie poczuć, jak takie sytuacje wyglądają z perspektywy służb.

Główne atrakcje Riot Control Simulator:

  • Wiele miast do przywrócenia porządku
  • Moralne decyzje do podjęcia
  • Bogaty wybór ekwipunku do pacyfikacji tłumów
  • Możliwość kontrolowania ciężkiego sprzętu
  • Formacje policyjne i taktyka

Gra trafi na PC w 2022 roku. Z kolei na konsole PS4, PS5 Xbox One, Xbox Series

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię