Strona głównaGryAktualnościNowa funkcja Supportu pozwala sprawdzić, ile pieniędzy wydaliście na League of Legends

Nowa funkcja Supportu pozwala sprawdzić, ile pieniędzy wydaliście na League of Legends

Po internecie rozeszły się już screeny kilku wyjątkowo przerażających kwot. 

Od wczoraj na Reddicie i Twitterze zrobiło się trochę zamieszania wokół League of Legends. Tym razem nie chodzi o decyzje zespołu odpowiedzialnego za balans postaci, ani o nową aktualizację do Teamfight Tactics.

Zobacz: League of Legends pobiło Fortnite na Twitch

Riot Games otworzył nową kategorię na swojej oficjalnej stronie, gdzie po zalogowaniu na konto, pozwala sprawdzić, ile pieniędzy wydaliście na League of Legends. Wygląda na to, że twórcy zdają sobie sprawę, jak bolesne mogą być to czasami liczby, bowiem trzeba przejść kilka etapów, zanim pojawi się magiczny przycisk „Show Me The Money”.

Z drugiej strony jest to oczywiście świetny sposób na to, żeby kontrolować swoje wydatki i powstrzymać się czasami od nowego, kuszącego skina. Chociaż Riot nie martwi się raczej o ostatnie doniesienia dotyczące lootboxów, ponieważ ich sklep przewiduje głównie płacenie za konkretne przedmioty kosmetyczne, niektórzy gracze na pewno potrafili zostawić kilka swoich wypłat w League of Legends.

Jeżeli chcecie sami przekonać się, ile warte jest Wasze konto w LoL-u, wystarczy udać się na tę stronę.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię