Strona głównaGryAktualnościRise of Industry i Figment za darmo

Rise of Industry i Figment za darmo

Czwartek to taki mały piątek, a gry za darmo zawsze są mile widziane. Tym razem do zgarnięcia macie Rise of Industry i Figment.

W tym tygodniu Epic Games Store oferuje za darmo Rise of Industry, grę strategiczną typu Sim, w której zajmiemy się budowaniem imperium przemysłowego początku XX wieku. Mapy w grze generowane są proceduralnie, a naszym zadaniem jest wznoszenie fabryk i tworzenie wydajnych linii produkcyjnych sieci transportowych oraz tworzenie i handel różnymi wyrobami. Droga na szczyt nie będzie łatwa. W czasie rozgrywki pojawiają się różne losowe wydarzenia ekonomiczne i aukcje giełdowe. Sztuczna inteligencja tylko czyha żeby wysadzić nas z siodła.

Aby dodać tytuł do swojej kolekcji należy wejść TUTAJ.

Figment to kolorowa gra logiczna, która łączy w sobie dziecięce fantazje z poważnymi tematami jak śmierć, choroba i trauma. Tytuł zaprzecza wszelkiej logice, ale jest głęboka i niesie ze sobą przesłanie.

Tytuł możecie dodać do swojej kolekcji Steam do 9 marca 2023, czyli dnia premiery drugiej części. Aby wejść w posiadanie gry należy wejść TUTAJ.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię