Strona głównaKonsolePS3 z aktualizacją firmware!

PS3 z aktualizacją firmware!

Wygląda ma to, że Sony przypomniało sobie o swoim leciwym produkcie i wydało aktualizację oprogramowania. Posiadacze PS3 mogą pobrać nowy firmware.

Premiera PS3 miała miejsce w 2006 roku. Sony sprzedało łącznie 87 milionów sztuk tej konsoli. Pomimo tego, że nie był to najbardziej lubiany model to i tak Sony nie pozwoliło przepaść mu w odmętach historii.

Jeżeli włączycie konsolę i połączycie się z siecią to możecie pobrać firmware o numerze 4.90. Do pobrania około 200 MB. Jak można się spodziewać chodzi o kwestie bezpieczeństwa, jednak samo Sony poskąpiło szczegółów. W oficjalnym komunikacie możemy przeczytać

Zawsze aktualizuj swój system PS3 do najnowszej wersji oprogramowania. Dzięki aktualizacji można korzystać z dodatkowych funkcji, poprawić użyteczność i zwiększyć bezpieczeństwo.

Prawdopodobnie została odkryta luka bezpieczeństwa, która wymusiła aktualizację. Chociaż na PS3 nie pojawiają się już nowe gry to warto jednak dbać o bezpieczeństwo. Jednak nie ma co liczyć na jakieś nowe funkcje tak jak np. w przypadku aktualizacji dla PS5.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię