Advertisement
Strona głównaWiadomościRozrywkaRobert Pattinson czuje, że Batman nie powstaje tylko dla kasy

Robert Pattinson czuje, że Batman nie powstaje tylko dla kasy

W Mrocznego Rycerza w nadchodzących filmach wcieli się Robert Pattinson. Młody aktor przyznał, że zdecydował się na tę rolę, bo czuje, że film nie powstaje tylko po to, aby później sprzedawać zabawki.

Od kilku miesięcy wiemy, że to właśnie Robert Pattinson będzie grał główną rolę w nowym filmie Batman, którego premiera zaplanowana jest na 2021 rok. Obok niego wystąpią też Andy Serkis (Alfred), Zoe Kravitz (Kobieta Kot), Colin Farrell (Pingwin), Paul Dano (Człowiek Zagadka), Jeffrey Wright (James Gordon) oraz John Turturro (Carmine Falcone). W najnowszym wywiadzie Brytyjczyk powiedział, dlaczego w ogóle zdecydował się na tę rolę.

Zobacz: Jeśli Batman będzie słaby, to Pattinson zajmie się pornografią

Robert Pattinson przyznał w rozmowie z Entertainment Weekly, że zdecydował się na udział w filmie z powodu dziedzictwa, które jest czymś więcej niż tylko planem sprzedaży zabawek i zarobienia pieniędzy.

– Zawsze coś do mnie w tym przemawiało. Filmy z Batmanem zawsze przyciągały bardzo dobrych reżyserów i bardzo dobrych aktorów. Ma to w sobie spuściznę i rodowód… nigdy nie wydawało mi się, że chodzi tylko o pieniądze. Zawsze miałem wrażenie, że to nie tak, że właśnie nakręcili film, aby sprzedawać zabawki – powiedział Pattinson.

Zobacz: The Batman to dopiero początek. Ma powstać całe uniwersum

Aktor przyznał też, że zawsze miał obsesję na temat filmu Batman w reżyserii Tima Burtona. Bardzo podoba mu się też serial z Adamem Westem, który był nadawany w latach 60-tych. O angażu w szykowanym filmie dowiedział się w trakcie pierwszego dnia pracy na planie Tenet, który również powstaje w studiach Warner Bros. Batman ma zadebiutować w kinach 25 czerwca 2021 roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię