Strona głównaGryAktualnościNowa gra Rockstar jeszcze nie została zapowiedziana, a już została zakazana

Nowa gra Rockstar jeszcze nie została zapowiedziana, a już została zakazana

Australijska organizacja, zajmująca się klasyfikowaniem kategorii wiekowych w grach, odrzuciła najnowszą produkcję Rockstar o nazwie Bonaire. Co ciekawe, gra nie została jeszcze nawet zapowiedziana i nie wiemy, czym tak naprawdę jest.

Standardem jest, że wydawcy gier zgłaszają się do organizacji przyznających kategorie wiekowe jeszcze przed wydaniem danej produkcji. Do takiej sytuacji doszło właśnie w Australii, gdzie już teraz została odrzucona nowa gra Rockstar o nazwie Bonaire. To o tyle ciekawe, że wcześniej „państwo kangurów” sklasyfikowało i dopuściło do sprzedaży Red Dead Redemption czy Grand Theft Auto. Czym zatem może być Bonaire?

Zobacz: Pracownicy Rockstar w końcu mogą trzymać telefony na swoich biurkach?

Rockstar szykuje Manhunt 3?

Do tej pory najbardziej kontrowersyjną grą Rockstar było Manhunt. Obie części gry były zakazane w Australii. Być może Bonaire to kodowa nazwa trzeciej odsłony Manhunt. Sama nazwa kompletnie nic nam nie mówi. Bonaire to niewielka wyspa na Morzu Karaibskim. Może też chodzić o kolejnej części serii Bully, o której mówi się od jakiegoś czasu. Tylko czemu Australijczycy mieliby jej zakazywać? Sprawa jest bardzo ciekawa i rozwojowa. Gry póki co nie da się znaleźć na stronach innych organizacji przyznających kategorie wiekowe.

Rockstar Bonaire

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię