Strona głównaGryAktualnościRockstar Games oficjalnie zarządza pracę z domu. Gry online nadal będą działać

Rockstar Games oficjalnie zarządza pracę z domu. Gry online nadal będą działać

Pandemia koronawirusa zmusza wiele firm na całym świecie do zmiany sposobu działania. Tyczy się to również deweloperów gier, którzy po kolei nakazali swoim pracownikom pracę z domu. Jednym z ostatnich jest Rockstar Games.

Rockstar Games poinformowało wczoraj (15 marca) za pośrednictwem Twittera, że we wszystkich swoich studiach i oddziałach wprowadza system pracy z domu. Wszystko po to, aby zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa.

– Aby zredukować ewentualny wpływ COVID-19, Rockstar Games wprowadziło politykę pracy z domu we wszystkich swoich międzynarodowych biurach i studiach. Po głębokim przebadaniu sprawy i konsultacjach z naszymi zespołami na całym świecie w minionych tygodniach wprowadziliśmy system pracy zdalnej i jesteśmy przekonani, że mamy opracowany solidny system, który pozwoli kontynuować pracę z minimalnymi zakłóceniami. Nasze gry online będą działa tak, jak do pory, a zespoły wsparcia nadal będą dostępne dla graczy. Zdrowie i życie naszych pracowników jest dla nas najważniejsze i będziemy podejmować dalsze kroki w miarę rozwijania się sytuacji. Dziękujemy za Wasze cierpliwość i zrozumienie i w tym nietypowym czasie życzymy zdrowia Wam i Waszym rodzinom – napisało Rockstar Games.

Wszyscy musimy na jakiś czas przyzwyczaić się do zupełnie nowej rzeczywistości, w której wiele normalnie dostępnych dla nas rzeczy stanie się nieosiągalne. Warto jednak zachować szczególną uwagę, aby nie przyczynić się do rozprzestrzeniania koronawirusa.

Zobacz także:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię