Strona głównaGryRockstar przez przypadek zdradziło datę premiery GTA VI? (Aktualizacja)

Rockstar przez przypadek zdradziło datę premiery GTA VI? (Aktualizacja)

Minęło już 5 lat od premiery GTA V, a wciąż nic nie słychać na temat kolejnej część serii. Aż do teraz. Gracze na całym świecie zauważyli w grze dziwny komunikat, który zapowiada… GTA VI! Czy właśnie, przez przypadek, poznaliśmy przybliżoną datę premiery?

Grand Theft Auto V zadebiutowało w 2013 roku na konsolach poprzedniej generacji oraz w 2015 roku na konsolach nowej generacji i PC-tach. Tym samym od premiery minęło już 5 lat. To jedna z najdłuższych przerw między kolejnymi odsłonami serii. Co prawda GTA III i GTA IV dzieliło aż 7 lat, ale po drodze otrzymaliśmy świetne Vice City czy też San Andreas. Teraz trwa cisza. Rockstar skupiło się na rozwijaniu trybów sieciowych, które wciąż przynoszą im ogromne zyski.

Dlatego tym większym zaskoczeniem dla graczy na całym świecie był komunikat, który wyświetlał im się w GTA Online. W lewym, dolnym rogu (tuż nad mini-mapą) pojawiła się zapowiedź… GTA VI. Gra miałaby zadebiutować w 2019 roku. Komunikat został uchwycony przez wiele osób, między innymi kilku użytkowników Reddita.

Informacja jest bardzo zaskakująca. Po pierwsze, Rockstar nigdy wcześniej nie wspomniało nawet o GTA VI. Po drugie, oznaczałoby to, że gra jest w produkcji od przynajmniej kilku lat i jakimś cudem udało się wszystko zachować w tajemnicy. Poza tym mało prawdopodobne wydaje się, aby GTA VI trafiło na sklepowe półki zaledwie rok po premierze Red Dead Redemption 2. Być może popełniono tutaj jakiś błąd albo to żart jakiegoś moddera? Na ten moment niczego nie możemy być pewni.

[AKTUALIZACJA]

Wygląda na to, że wszystko to mało zabawny żart modderów, którym udało się przemycić powyższy komunikat do GTA Online.

Źródło: Reddit

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię