Strona głównaGryTo Fallout 5 (?) będzie skupiał się na rozgrywce dla jednego gracza

To Fallout 5 (?) będzie skupiał się na rozgrywce dla jednego gracza

Zapowiedź Fallout 76 wywołała spore zamieszanie. Nie wszystkim spodobało się, że ma to być produkcja multiplayer, bardziej przypominająca MMORPG niż dotychczasowe odsłony serii. Jednak Todd Howard uspokaja i zapewnia, że Bethesda pamięta o miłośnika gry dla pojedynczego gracza.

Fallout 76 będzie grą skupioną na rozgrywce dla wielu graczy. W trakcie przemierzania pustkowi Wirginii Zachodniej będziemy mogli spotkać innych graczy, którzy będą starali się odbudować świat 25 lat po wybuchu ostatnich bomb atomowych. Co prawda grę da się przejść w pojedynkę, ale niektóre zadania mają wymagać współpracy kilku osób.

Zobacz także: Twórcy Fallout 76 pozwolą nam użyć w grze bomby atomowej [nowy trailer]

Takie podejście nie wszystkim przypadło do gustu. Gracze przyzwyczaili się, że Fallout to RPG akcji dla jednego gracza. Na szczęście Bethesda również o tym nie zapomina. Todd Howard – producent wykonawczy w Bethesda Game Studios – w wywiadzie dla serwisu GameStar uspokaja nastroje i zapewnia, że kolejne Fallouty będą grami dla pojedynczego gracza. Zapytany o możliwość dodania trybów multiplayer do kolejnych gier z serii odpowiedział:

– Chcemy, aby te gry pozostały produkcjami single player. Na tym zamierzamy się skupić. Mogą mieć jakieś aspekty społeczne, których jeszcze nie wymyśliliśmy, ale każdą z tych gier traktujemy jako osobny byt – powiedział Todd Howard.

Jak podoba Wam się takie podejście?

Źródło: GameStar, TweakTown

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię