Strona głównaGryAktualnościRockstar zaktualizował LA Noire i Max Payne 3 o darmowy dostęp do...

Rockstar zaktualizował LA Noire i Max Payne 3 o darmowy dostęp do wszystkich DLC

Podczas gdy miłośnicy Rockstar Games wyczekują z utęsknieniem nowości dotyczących kolejnej odsłony GTA, studio postanowiło zająć się starszymi tytułami.

Rockstar ewidentnie kombinuje coś ostatnio przy swoich grach na PC. Niedawno udało im się w jakiś sposób usunąć całą bibliotekę swoich produkcji ze Steama. Gry wróciły chwilę później na platformę, ale konsternacja wśród graczy pozostała. Teraz studio sprawiło nam kolejną niespodziankę.

Zobacz: Twórca Days Gone stwierdza – kochasz grę, kup ją za pełną cenę

LA Noire i Max Payne 3 dostały wczoraj nowe aktualizacje. W obu grach zapewniono darmowy dostęp do wszystkich DLC. Jeżeli macie ochotę na powrót do prawie 10-letnich już gier i powspominania hitów sprzed dekady, dodatkowy content sprawdzicie całkowicie za darmo.

Najciekawszym elementem tych aktualizacji jest oczywiście fakt, że nie zostaliśmy o tym poinformowani przez twórców. Studio po cichu wprowadziło po prostu zmiany do swoich starszych produkcji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię