Strona głównaWiadomościRockstar zaprezentowało GTA Online Southern San Andreas Super Sport Series oferujące nowe...

Rockstar zaprezentowało GTA Online Southern San Andreas Super Sport Series oferujące nowe tryby gry i samochody

Rockstar ogłosiło serię dużych aktualizacji wyścigowych do GTA V online o jakże krótkim tytule: GTA Online Southern San Andreas Super Sport Series.

Od dzisiaj do GTA Online dołączył nowy tryb wyścigowy o nazwie The Hotring Circuit, który zawiera pięć nowych samochodów, w tym Chevel Taipan, Overflod Entity XXR, Vulcar Fagaloa kombi, Vapid GB200 i Declasse Hotring Sabre.

Oficjalna informacja wydawcy:

Hołd dla klasycznego modelu Hotrig, jaki gościł w Vice City, zmiksowanego ze Stunt’ami z GTA Online. Tryb The Hotring Circuit jest to rozgrywka dla maksymalnie 30 graczy oferująca podwójne GTA $ i RP. Dostępna jest od dzisiaj do 26 marca. Obok Sabre pojawią się również dwa nowe super samochody: Overflod Entity XXR i Cheval Taipan. Kolejne pojazdy to Vulcar Fagaloa kombi i Vapid GB200.

A już 3 kwietnia nowy tryb Target Assault, wyścig maksymalnie dla 8 zespołów po 2 graczy. Jest to tryb, który wymaga wyjątkowych umiejętności od obu graczy. Podczas gry kierowca pojazdu walczy o najlepszą pozycję w każdym okrążeniu, drugi gracz ma za zadanie niszczyć cele, aby zdobywać ulepszenia zamontowanej na samochodzie broni.

Więcej trybów zostanie dodanych w maju.

Z jednej strony ciekawie a z drugiej, wolałbym, żeby ekipa pracowała pełną parą nad GTA VI.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię