Strona głównaGryAktualnościNie będzie gry z Supermanem. Rocksteady dementuje plotki

Nie będzie gry z Supermanem. Rocksteady dementuje plotki

Na zbliżającym się The Game Awards 2018 Rocksteady nie zaprezentuje gry z Supermanem. Deweloper w ogóle nie pojawi się na wydarzeniu.

Rocksteady to studio znane głównie z przywrócenia do żywych Batmana dzięki genialnej serii zapoczątkowanej przez Akham Asylum. Później było już gorzej, ale mimo wszystko każda z części Mrocznego Rycerza potrafiła utrzymać nas przed monitorem przez długie godziny.

Nic dziwnego, że w pewnym momencie pojawiły się plotki o pracy nad grą z kolejnym bohaterem komiksów DC. Tym razem miał to być legendarny Superman, który w zasadzie nie doczekał się jeszcze godnej cyfrowej adaptacji. Pierwsze informacje na temat gry mieliśmy zobaczyć właśnie podczas The Game Awards 2018.

Sefton Hill, jeden z czołowych pracowników studia zdementował plotki. Rocksteady nie tylko nie pracuje nad grą z Supermanem, ale również nie zamierza pojawić się na rozdaniu nagród z żadną nową produkcją.

Jedynym pocieszeniem w tej sytuacji pozostaje informacja, że studio pracuje nad nową grą, ale na pierwsze informacje na jej temat musimy poczekać do 2019 roku.

Na The Game Awards zobaczymy nową grę Rocksteady z Supermanem w roli głównej?
Nie zobaczymy Cyberpunk 2077 podczas The Game Awards 2018
Borderlands 3 zostanie zaprezentowane podczas The Game Awards 2018?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię