Advertisement
Strona główna Esport Rozlosowano ćwierćfinały Worlds 2017. Jest hit!

Rozlosowano ćwierćfinały Worlds 2017. Jest hit!

- Reklama -

Właśnie poznaliśmy wszystkich uczestników ćwierćfinałów Worlds 2017, czyli najważniejszego turnieju League of Legends na świecie. Wielkich zaskoczeń nie było, ale już w tej fazie zawodów dojdzie do małego hitu.

Awans do ćwierćfinałów Worlds 2017 uzyskały drużyny: Royal Never Five Up, Fnatic, Team WE, Cloud9, SK Telecom T1, Misfits Gaming, Longzhu Gaming oraz Samsung Galaxy. O wielkim pechu mogą mówić gracze EDward Gaming, którzy w ostatnim meczu mieli ogromną przewagę nad SKT i w razie zwycięstwa zagraliby dogrywkę z Cloud9 o wyjście z grupy. Jednak kilka głupich błędów sprawiło, że to ostatecznie Koreańczycy wygrali to spotkanie, a Cloud9 mogło odetchnąć z ulgą.

Chwilę po rozegraniu ostatnich meczów grupowych rozlosowano pary ćwierćfinałowe. Nie mogły na siebie trafić drużyny, które grały razem w jeden grupie. Co więcej, grupowi rywale nie mogli znaleźć się nawet po tej samej stronie drabinki. Takie zasady wprowadziły nieco zamieszania wśród graczy, którzy sami nie do końca byli pewni z kim przyjdzie im się zmierzyć. Ostatecznie pary ćwierćfinałowe prezentują się następująco:

  • Royal Never Give Up – Fnatic
  • SK Telecom T1 – Misfits Gaming
  • Team WE – Cloud9
  • Longzhu Gaming – Samsung Galaxy

Szczególnie ciekawie zapowiada się rywalizacja Samsung Galaxy z Longhzu Gaming. Chociaż to pierwszy z zespołów jest faworytem, to bez wątpienia można ten mecz określić mianem przedwczesnego półfinału. W pozostałych meczach raczej łatwo wskazać faworyta, ale te Worldsy już udowodniły, że niczego nie można być pewnym. Mecze ćwierćfinałowe zostaną rozegrane kolejno 19, 20, 21 i 22 października. Każdy odbędzie się w systemie BO5.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE