Strona głównaEsportRozlosowano ćwierćfinały Worlds 2017. Jest hit!

Rozlosowano ćwierćfinały Worlds 2017. Jest hit!

Właśnie poznaliśmy wszystkich uczestników ćwierćfinałów Worlds 2017, czyli najważniejszego turnieju League of Legends na świecie. Wielkich zaskoczeń nie było, ale już w tej fazie zawodów dojdzie do małego hitu.

Awans do ćwierćfinałów Worlds 2017 uzyskały drużyny: Royal Never Five Up, Fnatic, Team WE, Cloud9, SK Telecom T1, Misfits Gaming, Longzhu Gaming oraz Samsung Galaxy. O wielkim pechu mogą mówić gracze EDward Gaming, którzy w ostatnim meczu mieli ogromną przewagę nad SKT i w razie zwycięstwa zagraliby dogrywkę z Cloud9 o wyjście z grupy. Jednak kilka głupich błędów sprawiło, że to ostatecznie Koreańczycy wygrali to spotkanie, a Cloud9 mogło odetchnąć z ulgą.

Chwilę po rozegraniu ostatnich meczów grupowych rozlosowano pary ćwierćfinałowe. Nie mogły na siebie trafić drużyny, które grały razem w jeden grupie. Co więcej, grupowi rywale nie mogli znaleźć się nawet po tej samej stronie drabinki. Takie zasady wprowadziły nieco zamieszania wśród graczy, którzy sami nie do końca byli pewni z kim przyjdzie im się zmierzyć. Ostatecznie pary ćwierćfinałowe prezentują się następująco:

  • Royal Never Give Up – Fnatic
  • SK Telecom T1 – Misfits Gaming
  • Team WE – Cloud9
  • Longzhu Gaming – Samsung Galaxy

Szczególnie ciekawie zapowiada się rywalizacja Samsung Galaxy z Longhzu Gaming. Chociaż to pierwszy z zespołów jest faworytem, to bez wątpienia można ten mecz określić mianem przedwczesnego półfinału. W pozostałych meczach raczej łatwo wskazać faworyta, ale te Worldsy już udowodniły, że niczego nie można być pewnym. Mecze ćwierćfinałowe zostaną rozegrane kolejno 19, 20, 21 i 22 października. Każdy odbędzie się w systemie BO5.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię