Strona głównaEsportRozlosowano grupy europejskiego Minora. AGO i Pride poznały swoich przeciwników

Rozlosowano grupy europejskiego Minora. AGO i Pride poznały swoich przeciwników

Już na początku listopada rozegrany zostanie europejski Minor, który będzie przy okazji turniejem kwalifikacyjnym do ostatecznych eliminacji do Majora. Dzisiaj organizatorzy rozlosowali grupy, dzięki czemu zespoły AGO Gaming i PRiDE poznały swoich rywali.

W europejskim Minorze weźmie udział 8 zespołów, które wywalczyły awans w zamkniętych eliminacjach. Aż dwie drużyny będą pochodzić z Polski. Mowa o AGO Gaming oraz PRiDE, które okazały się lepsze między innymi od Ninjas in Pyjamas, Kinguin oraz HellRaisers. Teraz przyjdzie im powalczyć o awans do ostatnich kwalifikacji do Majora organizowanego przez ELEAGUE.

Polskie drużyny trafiły do osobnych grup. AGO Gaming przyjdzie zmierzyć się z EnVyUs, Godsent oraz ex-Outlaws. Pierwszym rywalem Aniołów będą Szwedzi dennisem w składzie. Z kolei PRiDE będą walczyć ze Space Soldiers, eXtatus oraz OpTic i to właśnie europejski mix z fribergiem, allu i mixwellem w składzie będzie ich pierwszym rywalem.

Przed polskimi drużynami na pewno bardzo trudne zadanie. Faworytami bez wątpienia są drużyny OpTic, EnVyUs oraz Godsent, ale Space Soldiers na pewno łatwo nie odda swoich meczów. Awans do kwalifikacji do Majora wywalczą tylko dwie najlepsze drużyny. Tam już czekają na nich między innymi FaZe Clan, Natus Vincere, Cloud9, G2 Esports czy też Seed z Pawłem ‘innocentem’ Mockiem w składzie.

Europejski Minor będzie rozgrywany w Bukareszcie w dniach od 2 do 5 listopada. W puli nagród znajduje się 50 tys. dolarów, ale najważniejszym celem jest awans do turnieju kwalifikacyjnego do Majora.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię