Strona głównaGryAktualnościRuined King – spin-off League of Legends niespodziewanie pojawia się na PC...

Ruined King – spin-off League of Legends niespodziewanie pojawia się na PC i konsolach

Riot zapowiadał, że wkrótce dostarczy więcej szczegółów na temat spin-offu League of Legends pt. Ruined King. Zamiast tego po prostu ją wydał i zapowiedział więcej gier.

Ruined King: A League of Legends Stroy od dziś jest dostępne na Nintnedo Switch, Xbox One, PS4, Steam, GOG i EGS. Działa również na PS5 i Xbox Series X/S w trybie kompatybilności. Trwają prace nad wersjami next-gen. Gra kosztuje niecałe 120 złotych i jest w pełni po polsku.

Zobacz: Po blisko roku od premiery PlayStation 5 zostało złamane

Jest to turowa gra RPG dla jednego gracza. Została opracowana przez studio Airship Syndicate, które stworzyło Darksiders: Genesis. W grze zobaczymy kilka znajomych postaci Miss Fortune, Illaoi, Brauma, Pyke, Ahri i Yasuo. W czasie misji przyjdzie nam zwiedzić Bilgewater oraz Wyspy Cienia, aby poznać sekrety śmiercionośnej Czarnej Mgły.

Ruined King miało trafić do graczy na początku tego roku. Gra po raz pierwszy została ogłoszona podczas The Game Awards w 2019 roku. Jak się okazuje nie jest to jedyny spin-off na PC i Switch trafił Mayhem. Z kolei w najbliższej przyszłości trafi do biblioteki gier na Netflix.

Riot zaktualizował również informacje na temat innego projektu Conv/rgence: A Leage of Legends Story, nad którym pracuje Double Stallion – gra pojawi się na PC i konsolach w przyszłym roku. Dalej Song of Nunu produkcji Tequila Works również zadebiutuje w przyszłym roku. W fazie rozwoju jest również gra osadzona w regionie Demacia.

Mówiąc krótko dużo się dzieje.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię