Strona głównaGryAktualnościRustler – polskie średniowieczne GTA zebrało pieniądze na Kickstarterze.

Rustler – polskie średniowieczne GTA zebrało pieniądze na Kickstarterze.

Polskie studio deweloperskie z Warszawy – Jutsu Games zebrało środki na stworzenie polskiego GTA osadzonego w średniowieczu. Gra ma trafić do sprzedaży w bliżej nieokreślonym momencie, ale jak na razie zapowiada się przednio.

Warszawskie studio Jutsu Games zbajerowało wystarczającą liczbę osób, aby te wspólnie sfinansowały powstanie gry Rustler, czyli średniowiecznej wersji Grand Theft Auto. Chociaż w tym przypadku powinno być Grand Theft Horse. Będzie to gra przypominające klasyczne GTA z widokiem z perspektywy top-down, ale akcja gry będzie rozgrywała się w nieco dziwnej wersji średniowiecza.

Zobacz: Polska gra Outriders – pierwszy gameplay i nowe informacje na temat rozgrywki

Gra będzie dość brutalna, jednak przepełniona humorem oraz toną nawiązań do świata współczesnego i popkultury. W Rustler wcielimy się w postać drobnego rzezimieszka, który lubi przywłaszczać sobie różne przedmioty, kraść konie i lubi dać komuś po mordzie. Naszym zadaniem będzie rozkręcenie kariery i wprowadzenie odrobiny zmieszania i akcji w nudnym średniowieczu. Twórcy obiecują rozbudowany świat oraz wiele aktywności i sposobu na sianie chaosu wśród niepiśmiennych chłopów. Ma być śmiesznie, sprośnie i bez  politycznej poprawności.

Zbiórka na Kickstarterze nadal trwa, grze udało się zebrać prawie 20 z 19 potrzebnych tysięcy dolarów. Do końca zbiórki zostało jeszcze 14 dni. Jakby ktoś był zainteresowany to grę może wesprzeć TUTAJ.

A tu macie kilka screenów i Trailer gry:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię