Strona głównaGryAktualnościRuszył darmowy weekend z Dead by Daylight

Ruszył darmowy weekend z Dead by Daylight

Fani horrorów mają przed sobą bardzo ciekawy weekend. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji przetestować Dead by Daylight, teraz jest kolejna szansa. 

Dead by Daylight świętuje z okazji premiery nowego dodatku. Do gry trafił właśnie rozdział Sadako Rising, czyli współpraca z książkami i filmami Ringu. Behaviour planuje zachęcić również nowych graczy do sprawdzenia ich gry.

Zobacz: Lost Ark ma już ponad 20 milionów graczy

Na Steamie ruszył dzisiaj darmowy weekend, popularna inicjatywa na platformie Valve. Do 14 marca możecie pobrać DBD za darmo i grać bez żadnych ograniczeń. Wystarczy wejść na stronę gry na Steamie i dodać ją do swojej biblioteki.

Jest to przede wszystkim okazja, żeby przetestować mulitplayer. Możecie zagrać kilka meczów, poznać podstawowe założenie gry i podjąć decyzję o ewentualnym zakupie. Jeżeli zdecydujecie się na poszerzenie swojej biblioteczki, progres z darmowego weekendu przejdzie do pełnej wersji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię