Strona głównaMobileAktualnościAplikacja na iOS ułatwia grę w Elden Ring

Aplikacja na iOS ułatwia grę w Elden Ring

Niektórym graczom trudno pewnie ogarnąć złożony świat Elden Ring. Na ratunek przychodzi Shattered Ring, nowa aplikacja na iOS.

Jednym z wyjątkowych i kontrowersyjnych rozwiązań Elden Ring jest brak listy zadań. Nie wynika to oczywiście z jakiegoś buga czy przeoczenia deweloperów, tylko ze świadomej decyzji FromSoftware. Nie wszyscy gracze potrafią jednak poradzić sobie w grze bez tak kluczowej funkcji.

Zobacz: PlayStation znika z rosyjskiego rynku w odpowiedzi na inwazję Ukrainy

Sprawy w swoje ręce wzięli deweloperzy mobilnych aplikacji. Powstał w rezultacie Shattered Ring, któy zadebiutował nawet razem z własną stroną internetową. Prezentuje ona podstawowe założenia aplikacji, jej najważniejsze funkcje i zainteresowanych odsyła do App Store w celu kupienia produktu.

Na pierwszy rzut oka może nie być to rewolucja, ale w praktyce pozwala znacząco ułatwić odkrywanie otwartego świata. Możecie śmiało akceptować wszystkie zadania i zamiast robić je na bieżąco, wykonywać je w dowolnym momencie, zapisując je w pamięci aplikacji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVGC
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię