Warszawskie studio deweloperskie SimFabric wystartowało ze zbiórką funduszy za pośrednictwem Kickstara. Celem akcji jest sfinansowanie produkcji symulatora serwisu elektronicznego zatytułowanego ElectriX: Electro Mechanic Simulator.

W grze wcielamy się w rolę właściciela małego serwisu elektronicznego w Seattle. Do naszych codziennych zadań będzie należało m.in. znajdowanie klientów i naprawa uszkodzonych konsol, komputerów, telefonów oraz innej elektroniki użytkowej.

Każdy naprawiony sprzęt podnosi poziom naszych umiejętności, co pozwala na wykonywanie bardziej skomplikowanych napraw.  Zdobycie umiejętności hakerskich pozwoli nam uzyskać dostęp do ukrytych danych na sprzęcie klientów. A jak mówi przysłowie „Ciekawość to pierwszy stopień do piekła”. Tak i tutaj z powodu chęci zaspokojenia ciekawości zostaniemy wciągnięci w niebezpieczna intrygę, z której wyplątać możemy się tylko dzięki swojej wiedzy i umiejętności.

Muzykę do gry skomponował Adam Skorupa, który tworzył muzykę do takich hitów jak Wiedźmin, Shadow Warrior, Painkiller i wielu innych.

Zapowiada się obiecująco. Jeżeli jesteście zainteresowani możecie wesprzeć projekt bezpośrednio na stronie Kickstarter.

Źródło: kickstarter

ZOSTAW KOMENTARZ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię