Strona głównaWiadomościSą tu fani serii S.T.A.L.K.E.R.? Misery Mod wraca!

Są tu fani serii S.T.A.L.K.E.R.? Misery Mod wraca!

Już niedługo wszystkim fanom czarnobylskich pejzaży, wyżynki dzików, uciekania przed pijawkami i śrubek ukaże się nowa wersja najbardziej kompletnej modyfikacji do gry serii S.T.A.L.K.E.R. – Zewu Prypeci. MISERY – bo o tym dziele mowa oferuje graczom wiele, picując cacko GSC do granic możliwości.

Najbardziej zatwardziali członkowie Wolności, najstarsi przedstawiciele Powinności czy sam Sidorovich pewnie wiedzą o czym mowa i już rozgrzewają nadgarstki. Dla mniej zaangażowanych kotów spod Kordonu – mod MISERY to paczka, modyfikująca wygląd i działanie gry niemal w każdym calu. Twórcy dopracowali tekstury, efekty dźwiękowe oraz muzykę. Modyfikacjom uległ także cały zestaw broni, sztuczna inteligencja, przedmioty wszelkiego użytku, pogoda, mutanty oraz… poziom trudności. Zmian jest na tyle, że tytuł ten polecam odświeżyć każdemu, kto miał styczność z serią STALKER. Szczególnie, że tym razem czeka was przygoda na jeszcze lepszym poziomie!

Modyfikacja oznaczona numerkiem 2.2 ma ukazać się jeszcze we wrześniu 2017. A tymczasem, zapraszam do obejrzenia teasera, który ukazał się na kanale YouTube twórców.

Powiedziałem odtwórz! Nie stój tam.

[you tube=IgjOVEtXlSY]
Źródło: youtube / misery

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Szymon Nocoń
Redaktor, Testy wideo, Dział esport i gry

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię