Strona głównaWiadomościAkcesoriaSamsung Galaxy Watch 3 – pierwsza aktualizacja dodaje brakujące funkcje

Samsung Galaxy Watch 3 – pierwsza aktualizacja dodaje brakujące funkcje

Samsung Galaxy Watch 3 otrzymał pierwszą aktualizację oprogramowania. Jest to główna aktualizacja wprowadzająca kluczowe funkcje takie jak pomiar jakości snu.

Dobra wiadomość dla osób, które wstrzymywały się z zakupem Galaxy Watch 3 z powodu oznaczenia niektórych jego funkcji jako „dostępne wkrótce”. Część z nich została właśnie udostępniona dzięki pierwszej aktualizacji. Do pobrania jest około 80 MB danych.

Zobacz: Apple blokuje Project xCloud na iOS

Jedną z umiejętności tego modelu jest monitorowanie zawartości tlenu we krwi, co pozwala zweryfikować jak wydajnie działa nasz układ oddechowy. Niska saturacja może wskazywać na problemy zdrowotne w tym bezdech senny.

Pierwsza aktualizacja Samsung Galaxy Watch 3 umożliwia wykonanie pomiaru saturacji. Zegarek śledzi ile tlenu zużywa nasz organizm podczas ćwiczeń. Pozwala to na określenie granic treningu i pozwala śledzić jak nasza wydolność sercowo-naczyniowa poprawia się z czasem.

Zobacz: Następną grą Rocksteady jest Suicide Squad

Nadal czekamy na uruchomienie funkcji EKG, który pozwoli na wczesne wykrycie problemów z sercem czy nawet zawału. Na razie dostępna jest tylko w Korei Południowej. Czekamy zatem na kolejne aktualizacje.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcetechradar
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

  1. to sobie poczekacie. samsung zrobil użytkowników w wala i juz 2 lata temu sprzedawał galaxy active 2 który mial funkcje ECG czyli EKG która nie działa do tej pory nigdzie. Patrz Samsung Watch 3 dokładnie ten sam case – funkcja jest ale nie działa 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię