Strona głównaGryAktualnościScenarzysta Borderlands 3 chce zrobić kolejne Tales from the Borderlands

Scenarzysta Borderlands 3 chce zrobić kolejne Tales from the Borderlands

Z takiego powrotu na pewno ucieszyłoby się wiele fanów.

Skoro nowe Telltale właśnie powstaje i ma wrócić do tworzenia gier, będzie szukać sposobu na powrót w wielkim stylu. Sequel Tales from the Borderlands byłby bez wątpienia doskonałym na to sposobem.

Zobacz: Borderlands 3: złe opisanie płci jednej z postaci grozi banem na forum gry

Wiele można powiedzieć o grach Telltale. Na każde, świetne The Walking Dead przypadał inny tytuł, który męczył i nie osiągał takich samych sukcesów. Pod koniec gracze regularnie narzekali na brak zmian w silniku oraz wałkowanie tej samej koncepcji. Studio, obok TWD, zrodziło jednak kilka świetnych tytułów.

Niektóre z nich mogą doczekać się teraz swoich kontynuacji. W wywiadzie dla portalu ComicBook Sam Winkler, jeden ze scenarzystów Borderlands 3, powiedział, że chciałby wrócić do Tales from the Borderlands. Jego zdaniem jest tam mnóstwo niedokończonych tematów i znaków zapytania, mimo przeniesienia postaci do oryginalnej serii Borderlands.

Kto wie, może doczekamy się drugiej części „Tales…” albo The Wolf Among Us. Na razie trzeba jednak dać Telltale chwilę czasu na ponowne uformowanie i opracowanie logicznego planu gry.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię