Advertisement
Strona głównaGryAktualnościScenarzysta Dead Space zapowiada nową grę na PS5

Scenarzysta Dead Space zapowiada nową grę na PS5

Antony Johnston – scenarzysta Dead Space oraz Middle-Earth: Shadow of Mordor zachęca fanów do oglądania jutrzejszej prezentacji gier na PlayStation 5. Tym samym sugeruje, że zobaczymy na niej dużą produkcję, nad którą pracuje od około 2 lat.

Antony Johnston to jedna z tych osób, która powinna być znana wszystkim, którzy interesują się grami i kulturą. Urodziny w Wielkiej Brytanii 47-latek jest znanym scenarzystą. To on współstworzył fabułę do Dead Space oraz Middle-Earth: Shadow of Mordor. Poza tym ma na swoim koncie wiele komiksów, jak chociażby Wasteland czy też kilka zeszytów dla Marvela z serii Wolverine czy też Daredevil. Można powiedzieć, że facet zna się na swojej pracy.

W jednym z ostatnich tweetów przypomniał on swoim fanom, że od 2 lat pracuje nad bardzo dużą grą. Przy okazji, zupełnie przypadkowo i bez związku, dodał, że wszyscy powinni obejrzeć czwartkową prezentację gier na PlayStation 5. Już chyba wiecie, o co mu chodzi? Nie trzeba być geniuszem, aby domyśleć się, że na PS5 – The Future of Gaming zobaczymy produkcję, przy której pracuje Antony Johnston.

Szkoda, że na ten moment nie wiemy, o jakiego typu grę może chodzić. Raczej możemy zapomnieć o Dead Space 4, bo studio Visceral Games przestało istnieć. Większość zespołu pracuje aktualnie w PUBG Corp nad grą fabularną w uniwersum PlayerUnknown’s Battlegrounds. Z drugiej strony nie będziemy musieli długo czekać na szczegóły. W końcu pokaz odbędzie się już jutro (czwartek 11 czerwca) o godzinie 22:00 czasu polskiego.

PS5 – The Future of Gaming obejrzycie na oficjalnych kanałach Sony na YouTubie oraz Twitchu. Transmisja będzie nadawana w rozdzielczości 1080p przy 30 klatkach na sekundę, ale Japończycy zapewniają, że finalnie gry będą prezentować się dużo lepiej na telewizorach 4K Ultra HD. W trakcie godzinnego wydarzenia mamy zobaczyć gry tworzone na PlayStation 5. Sama konsola zadebiutuje pod koniec roku, prawdopodobnie w ostatnich dniach listopada. Sony zapewnia, że pandemia koronawirusa nie wpłynęła na datę premiery urządzenia.

Aktualne ceny PlayStation 4:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGameSpot
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię