Strona głównaGryAktualnościSekiro: Shadows Die Twice - do gry trafi pasywny multiplayer

Sekiro: Shadows Die Twice – do gry trafi pasywny multiplayer

Wygląda na to, że na wypuszczeniu finalnej wersji Sekiro: Shadows Die Twice, prace nad grą się nie zakończyły. W grze pojawi się mnóstwo nowości, w tym… multiplayer.

Najnowsza aktualizacja do Sekiro: Shadows Die Twice, ogłoszona dzisiaj przez Activision i FromSoftware, pojawi się 29 października we wszystkich wersjach gry. A co wnosi? Niestety, nie jest to DLC, jakiego wielu mogłoby oczekiwać, ale i tak zawartość aktualizacji jest chyba dość ciekawa.

W ramach aktualizacji otrzymujemy między innymi wyzwania Reflections of Strength, które są po prostu powtórzeniem pojedynków z każdym z dotychczas pokonanych bossów. Możemy je powtarzać w nieskończoność. Oprócz tego dostaniemy Gauntlets of Strength, wyzwania oparte o jedno życie gracza, ale na ich temat jeszcze autorzy nie zdradzili zbyt wielu informacji.

Zobacz: Sekiro – powstała wersja, gdzie każdy przeciwnik to finałowy boss

Największą niespodzianką aktualizacji do Sekiro: Shadows Die Twice będzie z pewnością… multiplayer. A dokładnie komponent pasywnego multiplayera. Osią rozgrywki będą duchy innych graczy, spotykane w grze, podobnie jak to bywa w wielu innych tytułach FromSoft. W każdym momencie gry gracze będą mogli nagrać 30 sekund swojej rozgrywki i wrzucić na serwer, by inni mogli je obejrzeć. Może to być dowolnym fragment – walka z bossem, elementy zręcznościowe, ścieżki do sekretów, itp. Uploadujący będzie mógł zostawić wiadomośc dla innych do przeczytania w trakcie oglądania. Jeśli dostaniemy ocenę za nagranie, w ramach nagrody otrzymamy bonus do rozgrywki.

Ostatnim elementem aktualizacji są nowe stroje dla Wilka. Do wyboru będą trzy, z tym, że wcześniej trzeba będzie je odblokować we wspomnianych wcześniej trybach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię