Strona głównaGrySea of Thieves dostępne za połowę ceny

Sea of Thieves dostępne za połowę ceny

Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że przecena ma miejsce na dwa tygodnie przed jedną z największych aktualizacji w historii gry.

Sea of Thieves już kilka miesięcy temu rozpoczęło swój wielki powrót. Po udanym starcie większość graczy dostrzegła niewielką ilość contentu i zwyczajnie odeszła w innym kierunku. Premiera przycichła, gracze zajęli się innymi tytułami, a pirackie podboje szybko odeszły w niepamięć. Ostatnio jednak, dzięki sukcesom osiąganym na Twitchu przez Summita oraz nieudanej premierze Atlas, gra Microsoftu z powrotem zyskała zainteresowanie gamingowej społeczności.

Zobacz: Nasza recenzja Sea of Thieves

Chociaż Summit ostatni miesiąc spędził w Grand Theft Auto, wcześniej pokazał, że w Sea of Thieves można bawić się naprawdę dobrze. Co więcej, twórcy przez ostatni rok nie przestali pielęgnować swojego dzieła, a rocznicę premiery planują świętować, łowiąc ryby i walcząc z innymi graczami w trybie PvP. 30 kwietnia Sea of Thieves czeka bowiem potężna aktualizacja.

Na dwa tygodnie przed tym wydarzeniem, Microsoft postanowił zainteresować graczy promocją. Sea of Thieves zostało przecenione o połowę i teraz w Microsoft Store dostępne jest do kupienia za 30$. Warto w tym miejscu jednak zaznaczyć, że gra jest również częścią abonamentu Xbox Game Pass. Jeżeli nie jesteście więc gotowi wydawać większej kwoty, możecie zdecydować się na znacznie tańszą subskrypcję i przez miesiąc cieszyć się dostępem do Sea of Thieves.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię