Strona głównaGryAktualnościValorant - profesjonalny gracz krytykuje nowego agenta

Valorant – profesjonalny gracz krytykuje nowego agenta

Hiko, najpopularniejszy profesjonalny gracz Valoranta, przyjrzał się umiejętnościom Killjoy. Zamysł agenta niestety nie przypadł zawodnikowi 100 Thieves do gustu.

Głównym tematem dyskusji wśród fanów Valoranta jest ostatnio Killjoy. Początkowo wiedzieliśmy, że będzie miał coś wspólnego z robotami lub maszynami. Teraz dostaliśmy jego pełną listę umiejętności i gracze nie są zadowoleni.

Zobacz: VALORANT zmienia zasady przyznawania rang i tryb rankingowy

100T Hiko’s Response to Killjoy from VALORANT

Powraca w rezultacie dyskusja, która przez długi czas trwała podczas bety w kontekście Raze. Umiejętności Killjoya są bowiem dalekie od zwykłego utility. Nowy agent sprawia wrażenie, jakby miał siać zniszczenie swoimi wieżyczkami.

Hiko przypomina w swojej długiej wypowiedzi post jednego z deweloperów uznający aim w Valorancie jako najważniejszy element gry. Zdaniem zawodnika 100 Thieves, jeżeli utrzyma się aktualny styl projektowania postaci, niedługo FPS Riotu może bardziej przypominać Overwatcha niż Counter Strike’a.

Sporo jeszcze może się oczywiście zmienić od czasu oficjalnego debiutu Killjoya. Jedno jest pewne – dostaniemy kolejnego agenta, który umiejętności mechaniczne gracza zrzuca na drugi plan.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię