Strona głównaGryAktualnościSenna – Riot pokazuje pierwszy gameplay z nową bohaterką LoL-a

Senna – Riot pokazuje pierwszy gameplay z nową bohaterką LoL-a

Senna, nowa bohaterka League of Legends, została oficjalnie zaprezentowana w trakcie obchodów 10-lecia gry. Jednak do tej pory nie mieliśmy okazji zobaczyć jej w akcji, w samej grze. Dopiero teraz Riot Games pokazało pierwszy gameplay, który prezentuje umiejętności Senny.

Warto przypomnieć, że Senna to żona Luciana. Przez długi czas była uwięziona w lampie Thresha, ale strzelcowi w końcu udało się uwolnić swoją ukochaną. Ona również jest marksmanem, który jednocześnie ma pełnić rolę postaci wspierającej. Dlatego w najbliższym czasie możecie spodziewać się małżeńskiego duetu – Senna i Lucian – na dolnej alejce.

Zobacz: Riot Games pracuje aż nad 6 nowymi grami

Na krótkim filmie możemy zobaczyć umiejętności senny. Ofensywnym zagranie jest Q, które przypomina trochę Przebijające Światło Luciana, ale ma większy zasięg. Podobnie ma działać również jej R-ka, przy czym mówimy tutaj o dużo większe mocy zagrania. Z kolei W i E mają być umiejętnościami wspierającymi. Jedno ma przyspieszać sojusznika, a drugie unieruchamiać przeciwnika. Właśnie dlatego Senna jest jednocześnie strzelcem i supportem.

Zobacz: Project A – Riot Games pracuje nad duchowym następcą Counter Strike’a

Senna ma pojawić się na serwerach PBE jeszcze w październiku i to wtedy gracze będą mieli okazję wypróbować ją po raz pierwszy. Oficjalnie w grze zadebiutuje później. Prawdopodobnie, choć nie zostało to potwierdzone, żona Luciana zostanie dodana w patchu 9.22, który planowany jest na 6 listopada.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię