Strona głównaGryAktualnościSequel Vampire: The Masquerade opóźniony. Autorzy chcą wydać dopieszczoną grę

Sequel Vampire: The Masquerade opóźniony. Autorzy chcą wydać dopieszczoną grę

Już wiadomo, że pierwotnie ogłoszona na pierwszy kwartał 2020 roku data premiery Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 nie zostanie dotrzymana. Autorzy wystosowali “list otwarty” wyjaśniający powody tej sytuacji.

List, podpisany przez Andy’ego Kiplinga i Brian Mitsodę, głosi, że autorzy biorą na siebie obowiązek wydania stabilnej, dopracowanej gry. A to oznacza, że data premiery ulegnie zmianie – choć nadal mowa o 2020 roku.

Zobacz: Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 – twórcy ujawniają frakcję dla miłośników władzy

Autorzy chcą w ten sposób zapewne uniknąć sytuacji z pierwszą częścią gry, wydaną w 2004 roku, która słynęła z poziomu zabugowania.

Poniżej prezentujemy fragmenty listu:

“Przez ostatnie 3,5 roku pracowaliśmy nad godnym następcą Bloodlines 1. Oznacza to dla nas między innymi obowiązek dopilnowania by nie powtórzyć starych błędów. Dzisiaj chcemy Wam powiedzieć, że potrzebujemy jeszcze trochę czasu by dać Wam grę, na którą wszyscy czekacie. Nadal celujemy w 2020, ale zdecydowaliśmy, że jakość jest ważniejsza od dopilnowania terminu.”

Bloodlines 2 ma się toczyć we współczesnym Seattle i opowiadać historię młodego wampira, który sam odkrywa tajemnice mrocznej i potężnej subkultury. Brian Mitsoda, czyli jeden z sygnatariuszy listu, jest tutaj odpowiedzialny za fabułę gry. Więcej informacji ma zostać przekazanych 20 października, na specjalnym streamie w ramach PDXCON Fan Convention.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePolygon
Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię