Strona głównaKonsoleMicrosoft cieszy się, że gracze dostają konsole wcześniej

Microsoft cieszy się, że gracze dostają konsole wcześniej

Microsoft dał zielone światło do gry tym, którzy mieli szczęście otrzymać Xboxa Series X przed oficjalnym startem konsoli.

Do premiery Xboxa Series X i S pozostała jeszcze chwila, ale niektórzy szczęśliwcy otrzymali swoje urządzenia kilka dni wcześniej. Okazuje się, że producentom wcale to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie – zachęcają by już teraz aktywnie korzystać z możliwości nowych konsol.

Xbox Series X trafił przed oficjalną premierą chociażby do gracza z Portugalii, stało się to już w zeszłym tygodniu. Jak jednak widzicie, Microsoft ostrzega, że na konsoli wciąż mogą pojawiać się „przedpremierowe” aktualizacje systemu i gier. Tak więc doświadczenie z obcowania z konsolą teraz może być nieco inne, niż za kilka dni, gdy Xbox Series X i S staną się oficjalnie dostępne.

Jeśli natomiast sami nadal czekacie na swoje konsole, możecie poczynić kilka kroków, by przejście między generacjami było łatwiejsze. Po pierwsze, możecie przerzucić obecnie posiadane gry na zewnętrzny dysk, by po podłączeniu do konsoli stały się one natychmiastowo dostępne. Możecie też zaopatrzyć się w aplikację mobilną Xboxa, którą wykorzystacie do ustawienia nowej konsoli. Po więcej informacji zapraszamy do naszego kompendium wiedzy o Xbox Series X / S.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię