Strona głównaWiadomościShadow of the Tomb Raider na Gamescom 2017?

Shadow of the Tomb Raider na Gamescom 2017?

Najnowsza odsłona Lary Croft wciąż nie została oficjalnie zapowiedziana. Plotka głosi, że nastąpi to jeszcze w tym tygodniu.

Minęło ponad półtora roku od ostatniej premiery gry z Larą w roli głównej. Sukces Rise of the Tomb Raider nie spotkał się jednak z żadnym obwieszczeniem kolejnej części gry akcji. O tym, że powstaje Shadow of the Tomb Raider dowiedzieliśmy się przez przypadek, choć kto wie, czy nie zostało to zaplanowane przez wydawce Square Enix.

Wszystko zaczęło się od niewinnego zdjęcia prezentacji, które uchwycił fan Lary korzystając z miejskiego metra w Montrealu. Rozgorzały nasze fantazje o nowych, archeologicznych przygodach. Następną poszlaką były grafiki koncepcyjne i logo gry, niespodziewanie udostępnione przez agencję Takeoff Creative, notabene współpracująca wcześniej ze Square Enix. Zebrane materiały promocyjne pozwalają wierzyć, że Croftówna wybierze się do Meksyku, w poszukiwaniu spuścizny dawnej cywilizacji Azteków. Twórcy nie byli skłonni potwierdzić tych rewelacji, tym samym zmuszając nas do dalszego śledztwa.

W międzyczasie członek oficjalnej społeczności Tomb Raider powiedział, że na zapowiedź gry musimy poczekać do końca 2017. Jego wersja stała się bliższa prawdy tuż po zamieszczeniu krótkiego wpisu na Instagramie na oficjalnym kanale Tomb Raider. Poniżej podajemy jego pełną treść:

„W tym tygodniu #Sobotniezrzuty Mela Invisible przedstawiające Larę i jej przyszłość.” Można to zrozumieć tylko w jeden sposób – Shadow of the Tomb Raider już powstaje. Jeśli producent zamierza pochwalić się swim najnowszym projektem, to nie będzie ku temu lepszej okazji, jak wygłosić to na głównej scenie targów Gamescom 2017.  

Źródło: wccftech.com express.co.uk

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię