Strona głównaWiadomościNajstarsza streamerka robi sobie przerwę z powodu niemiłych widzów

Najstarsza streamerka robi sobie przerwę z powodu niemiłych widzów

Być może kojarzycie najstarszą streamerkę na świecie – Shirley Curry. Ta przemiła, starsza kobieta jest kojarzona jako babcia grająca w Skyrim. Niestety, właśnie robi sobie przerwę od streamowania i to przez niemiłych widzów.

O Shirley Curry pisaliśmy już kilkukrotnie. Jest ona posiadaczką rekordu Guinessa dla najstarszej, profesjonalnej streamerki. Kobieta zainteresowała się grami w 2007 roku, a kanał na YouTubie ma od 2011 roku. Natomiast karierę stremerską zaczęła w roku 2015. Jest głównie znana z gry The Elder Scrolls: Skyrim, której jest wielką fanką. Tak dużą, że w kolejnej części The Elder Scrolls 6 pojawi się jej cyfrowy odpowiednik.

Niestety, w najbliższym czasie będzie mniej okazji, aby oglądać Shirley. Najstarsza streamerka nagrała wideo, w którym wyjawiła, że musi sobie zrobić przerwę. Wiele negatywnych komentarzy od niemiłych użytkowników sprawiło, że utraciła radość z grania. Poza tym przyznała, że nagrywanie filmów nie jest już tak ekscytujące, bo ma wrażenie ciągłego przebywania przed mikrofonem. Dlatego na razie robi sobie przerwę, a po powrocie będzie miała zdecydowanie mniej napięty grafik streamów i publikacji filmów na YouTubie.

Decyzja prawdopodobnie jest też związana ze zdrowiem Shirley. Kobieta ma już 84 lata, 4 synów, 9 wnuków i 3 prawnuków na swoim koncie, więc musi zadbać o swoje zdrowie. Długie przesiadywanie przed komputerem odbija się nawet na dużo młodszych użytkownikach.

Jeśli nie znaliście jeszcze Shirley, to polecam zapoznać się z jej twórczością. To niezwykle miła, pozytywna i po prostu urocza kobieta. Nie tylko jest posiadaczką rekordu Guinessa, ale ma też 830 tys. subskrypcji na YouTubie oraz ponad 47,5 tys. obserwujących na Twitterze.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię