Strona głównaKonsoleSilent Hill 2 remake – nad grą ma pracować polskie studio

Silent Hill 2 remake – nad grą ma pracować polskie studio

Według najnowszych doniesień polskie studio Bloober Team pracuje właśnie nad Silent Hill 2 remake. Gra ma zwierać nowe zadania i zagadki oraz nowe zakończenia fabularne. Tytuł ma być czasowo na wyłączność dla PlayStation.

Informacje na temat prac nad Silent Hill 2 remake pochodzą od znanego i lubianego Jeffa Grubba z VentureBeat. Według niego równolegle trwają prace nad innymi projektami pobocznymi związanymi z Silent Hill. Jak podkreśla Grubb.

To są rzeczy, które słyszałem od kilku niezależnych źródeł.

Nie wszystkie moje źródła są pierwszorzędne, ale wszystkie informacje są zgodne. Dla mnie największym wskaźnikiem jest to, co widziałem gdy Konami dokonało wielkiego ujawnienia na E3, w zeszłym roku zanim się wycofało.

Zobacz: Dead Space remake – potwierdzono datę premiery

Niedawno do sieci trafiła grafika koncepcyjna z nowej gry Silent Hill. Przeciek twierdził również, że nie jest to jedyna gra Silent Hill nad jaką obecnie trwają prace. Obecnie ma powstawać również Silent Hill 2 remake. Spekuluje się, że akcja gry może rozgrywać się w Wielkiej Brytanii.

Bloober Team niedawno podpisał umowę z Konami, więc doniesienia te wyglądają dość prawdopodobnie. Pozostaje kwestia czy to zupełnie nowa gra, remake czy jedno i drugie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię