Strona głównaEsportSK Gaming z zaproszeniem na ESL One New York 2017

SK Gaming z zaproszeniem na ESL One New York 2017

SK Gaming jest kolejną drużyną, która otrzymała oficjalne zaproszenie na turniej ESL One w Nowym Jorku. To już czwarta ekipa, co do której mamy pewność, że pojawi się w Stanach Zjednoczonych.

Turniej ESL One New York 2017 zostanie rozegrany w dniach 14-17 września. Weźmie w nim udział 8 zaproszonych zespołów. Aktualnie znamy połowę stawki. Jako pierwsi zaproszenie otrzymali zeszłoroczni finaliści, czyli Natus Vincere oraz polskie Virtus.pro. Następnie organizatorzy zwrócili się do aktualnie jednej z najlepszych drużyn świata – FaZe Clan. SK Gaming jest czwartym zespołem, który pojawi się we wrześniu w Stanach Zjednoczonych.

Już na ten moment stawka turnieju prezentuje się niezwykle ciekawie. Organizatorzy zapraszają zespoły ze światowej czołówki, więc kibice na pewno będą mieli okazję obejrzeć kilka świetnych meczów. W końcu FaZe Clan i SK Gaming są ostatnio w niezwykle wysokiej formie i mają na swoim koncie kilka wygranych turniejów. Co prawda tego samego nie można powiedzieć o Natus Vincere i Virtus.pro, ale to zawsze niebezpieczne zespoły. Poza tym do września jeszcze sporo czasu i wiele może się zmienić.

Pozostałe 4 drużyny najprawdopodobniej poznamy w przeciągu kilku następnych tygodni. Organizatorzy na pewno chcieliby zobaczyć u siebie Astralis, G2 Esports oraz przynajmniej dwie drużyny amerykańskie, czyli najprawdopodobniej OpTic oraz Cloud9. Czas pokaże, kto rzeczywiście zagra w Nowym Jorku.

Źródło: HLTV.org

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię