Strona głównaGryAktualnościSkyrim: Ten mod pozwoli siać niemal całkowite zniszczenie

Skyrim: Ten mod pozwoli siać niemal całkowite zniszczenie

Takiego moda brakowało w Skyrim. Destructible Skyrim – Breakable Objects jak sama nazwa wskazuje pozwoli nam na niszczenie obiektów w grze, takich jak stoły, beczki meble i inne przedmioty. To wprowadza to tej leciwej już gry powiew świeżości.

Twórca modyfikacji John Jarvis sugeruje, aby przed jego instalacją zrobić zapis gry i zabezpieczyć. Jest to wersja beta i może nie współpracować z innymi modami dostępnymi w sieci. Dzięki obecnej wersji możemy niszczyć beczki, krzesła, stoły, urny elementy wyposażenia grobowców. W przypadku rozbicia pojemników zawierających fanty wypadną one na ziemię, można to wykorzystać w sklepach.

Zobacz: Skyrim: ukończył grę używając tylko pochodni

Każdy zniszczony obiekt zostanie przywrócony do pierwotnego stanu po 24 godzinach w grze. Jarvis prace nad modem rozpoczął w 2015 roku wtedy też powstał poniży film. Niestety musiał rozpocząć prace od nowa, dlatego wiele z pokazanych w materiale obiektów obecnie jest niezniszczalna. Jednak mod nadal jest rozwijany i ulepszany.

Zobacz: The Elder Scrolls: Skyblivion – nowy zwiastun pokazujący podstępny prac nad projektem

Destructible Skyrim Breakable Objects skąd pobrać?

Jeżeli chcielibyście zrobić, w którymś ze skyrimowych sklepów niezły kipisz to mod dla oryginalnej wersji Skyrim pobierzecie TUTAJ, a dla Skyrim Special Edition TUTAJ. Dobrej zabawy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcedsogaming
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię