Strona głównaKonsoleForza 6 i wszystkie DLC zostaną usunięte ze sprzedaży już we wrześniu

Forza 6 i wszystkie DLC zostaną usunięte ze sprzedaży już we wrześniu

Microsoft ogłosił, że Forza Motorsport 6 wraz ze wszystkimi DLC zostanie wycofana ze sprzedaży 15 września. Tego dnia gra wejdzie w status End of Life.

Po 15 września gra, pakiety samochodów oraz wszystkie DLC nie będą dostępne w wersji cyfrowej. Wszyscy, którzy do tego momentu zakupili Forza 6 lub którykolwiek z DLC nadal będą mogli grać. Gracze będą mogli również usunąć tytuł z dysku i ponownie zainstalować w dowolnym momencie.

Zobacz: Need for Speed: Heat dokona niemożliwego. Nie będzie zawierać lootboxów

Forza 6 została niedawno udostępniona za darmo na Xbox One dzięki usłudze Games Witch Gold, więc jest to dobry moment żeby jeszcze skorzystać, zanim przestanie być dostępna. Ponadto wszystkie DLC do tytułu zostały zebrane w jeden pakiet, który można kupić za niecałe 20 zeta.

Forza Motorsport 7 pojawiło się w 2017 roku, ale harmonogram wydawania gier co dwa lata, jaki obowiązywał od 2005 roku wydaje się kończyć. Microsoft na 2019 nie zapowiedział kolejnej odsłony serii. Szef Xbox, Phil Spencer, mówił ostatnio o tym, że deweloper potrzebuje więcej czasu, aby zapewnić dostatecznie dobrą jakość gier, co dotyczy również Forza.

A jeżeli lubicie gry wyścigowe to już w listopadzie czeka nas odsłona nowego Need for Speed: Heat.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię