Strona głównaGryAktualnościThe Surge 2 to już pewniak. Gra otrzymała złoty status

The Surge 2 to już pewniak. Gra otrzymała złoty status

Fani oczekujący na premierę The Surge 2 mogą spać spokojnie. Ekipa deweloperów zakończyła oficjalnie pracę nad grą. The Surge 2 otrzymało złoty status, co oznacza, że płyta matka trafiła to tłoczni.

Prace nad kontynuacją The Surge rozpoczęły się w lutym zeszłego roku. Za grę tak jak poprzednio odpowiadało niemieckie studio Deck13 Interactive, które wcześniej współpracowało z polskim CI Games nad Lords of the Fallen. Wczoraj deweloper ogłosił, że oficjalnie zakończył już prace nad The Surge 2 i gra osiągnęła status złoty. Co więcej do premiery pozostał miesiąc, tak więc nie musimy martwić się żadnymi opóźnieniami, gra z pewnością trafi na półki na czas.

Zobacz: Pierwszy gameplay z The Surge 2

Co dalej z The Surge 2?

Ten miesiąc deweloperzy poświęcą na szukanie błędów i robienie poprawek w grze. Możemy spodziewać się, że dostaniemy aktualizację w dniu premiery. Ostatnio jest to częsta przypadłość gier AAA, współczuję graczom bez szybkiego łącza.

Zobacz: Gracze współpracują ze sobą w trybie solo Apex Legends

W The Surge 2 ponownie trafimy do mrocznego świata science-fiction opanowanego przez maszyny. Tym razem nasz bohater trafi do miasta Jericho w wyniku katastrofy lotniczej spowodowanej przez nanoburzę. Po ocknięciu się kilka tygodniu później zorientuje się, że miasto opanował chaos i jest zdany  wyłącznie siebie.

Oficjalna premiera jest zaplanowana na 24 września na PC, Xbox One oraz PS4.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcetwitter
SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię