Strona głównaWiadomościRozrywkaSony filmem Uncharted rozpoczęło nową franczyzę

Sony filmem Uncharted rozpoczęło nową franczyzę

Sony Pictures pochwaliło się planami na przyszłość. Uncharted najwyraźniej zostanie z nami na dłużej i podobnie jak w przypadku gier, powstanie cała filmowa seria.

Sony świętuje sukces Uncharted. W mailu do pracowników firmy szef Sony Pictures Tom Rothman pochwalił wszystkich za ciężką pracę i poinformował o przekroczeniu 100 milionów dolarów w box office w zaledwie jeden weekend.

Zobacz: Skyrim – futurystyczne rozszerzenie Fort Knox jest fantastyczne

Zdaniem Rothmana jest to sukces całej firmy i „nowa filmowa franczyza Sony Pictures”. Niestety w dalszej części maila dziękował obsadzie filmu i jego twórcom i nie rozwinął rozpoczętej wcześniej myśli. Wygląda jednak na to, że Nathan Drake dobrze przyjął się na ekranach kin i jeszcze kiedyś na nich zawita.

Najbardziej interesująca w przypadku tego filmu jest rozbieżność pomiędzy krytykami a widzami. Na Rotten Tomatoes jeszcze przed premierą film uznano za słaby i do teraz ma średnią ocen na poziomie 40%. Średnia ocen użytkowników wynosi z kolei równe 90%. Chociaż krytycy mogą nie być zadowoleni, Sony Pictures zdobyło serca fanów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię