Strona głównaGryAktualnościSony jest zadowolone ze sprzedaży Kena: Bridge of Spirits

Sony jest zadowolone ze sprzedaży Kena: Bridge of Spirits

Recenzje poszły najwyraźniej w parze ze sprzedażą. Kena: Bridge of Spirits zwróciła już koszty produkcji.

Kena: Bridge of Spirits jest bez wątpienia jedną z największych niespodzianek tego roku. Gra została ciepło przyjęta przez graczy, ma dobre oceny od krytyków i teraz okazuje się, że sprzedaż zadowala Sony.

Zobacz: CD Projekt kupuje studio The Molasses Flood

Mike i Josh Grier z Ember Labu wzięli ostatnio udział w wywiadzie dla Bloomberga. Nie podali co prawda oficjalnej sprzedaży swojej gry, ale odnieśli się do feedbacku od Sony. Zapytany o wyniki Josh odpowiedział: „Ciężko powiedzieć, co dokładnie jest ogromnym sukcesem. Sony jest szczęśliwe.”.

Z zewnątrz wszystko wygląda więc na to, że obie strony są zadowolone z dotychczasowego przebiegu tej współpracy. Kiedy Ember Lab podczas gamingowych targów przedstawiał wczesne buildy swojej produkcji, zainteresowanych publikacją było wielu wydawców. Ostatecznie twórcy postawili na Sony, co pozwoliło im też wcześnie rozpocząć pracę z PS5. Kto wie, może jest to początek wieloletniej współpracy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceIGN
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię